596723-2024 - Resultat
Sverige – Installation (utom programvara) – TI 2023-1004 Serverpark Gnesta kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1004 Serverpark Gnesta kommun
BeskrivningDuplicerad serverpark till Gnesta kommun
Föregående meddelande537694-2023
Intern identifierareTI 2023-1004
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del