596813-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Fastighetsförvaltning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift- och underhållsentreprenad Kronoberg län och Kalmar län
Referensnummer: 1245/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75123000 Fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta entreprenadkontrakt omfattar Drift och Underhållsarbete på fastigheter ägna av Statens Fastighetsverk inom Kronobergs län och Kalmar län.