596831-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Kontroll av elmätsystem kategori 2-5 samt ombyggnation av elmätsystem kategori 2-5
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontroll av elmätsystem kategori 2-5 samt ombyggnation av elmätsystem kategori 2-5
BeskrivningKontroll av elmätsystem kategori 2-5 samt ombyggnation av elmätsystem kategori 2-5
Intern identifierare24/219
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 38554000 Elmätare, 50411000 Reparation och underhåll av mätapparater, 50411300 Reparation och underhåll av elmätare, 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDel 1