596838-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Kil: Bank- och investeringstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster
Referensnummer: UH-2022-64
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66100000 Bank- och investeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Banktjänster till Kils, Forshaga och Hammarö kommun med kommunala bolag och förbund.
Upphandlingen är uppdelad i anbudsområden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 2 080 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Banktjänster till Kils kommun med kommunala bolag.
Del nr: 2
Banktjänster till Forshaga kommun med kommunala bolag och förbund.
Del nr: 3
Banktjänster till Hammarö kommun med kommunala bolag.