See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tälthallar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av tälthallar, varm- och kalltält i olika storlekar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45217000 Byggnation av tälthallar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115316:Lot:1