597048-2021 - ResultatSverige-Motala: Programvara och informationssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitalt system för missbruksvård
Referensnummer: UH-2021-32
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48000000 Programvara och informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsgivaren ska tillhandahålla digital vårdportal samt kompletta enheter, vilket innebär mobiltelefon och blåsenhet.