See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Låssmedstjänster
Beskrivning: Låssmedstjänster
Intern identifierare: UPP 2026-00041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000