See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2022-1146 Låsupphandling för Södertälje Kommun samt Telge Bolagen AB
Beskrivning: Låsupphandling för Södertälje Kommun samt Telge Bolagen AB
Föregående meddelande: 645747-2022
Intern identifierare: TI 2022-1146
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lås obligatoriska krav
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Larm
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Bör krav