597175-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flödesassisterad cellsorterare
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Flödesassisterad cellsorterare, tillhörande mjukvaror, licenser, dator, skärm, moduler.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen