597203-2020 - ResultatSverige-Borås: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Presentkort
Referensnummer: 2020-00083IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser gåva i form av presentkort för användning i butik eller verksamheter i Borås Stad till Borås Stads anställda inom Vård-och äldreomsorgsförvaltningen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen