2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operationell leasing hybridfordon
Beskrivning: Operationell leasing av hybridfordon till Länsstyrelsen Örebro läns bilpool.
Intern identifierare: 13001-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000