2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsförfrågan Revision Parthaella AB med dotterbolag 2027
Beskrivning: Parthaella AB inbjuder er härmed att lämna anbud på revisionen av samtliga koncernens bolag för räkenskapsåren 2027-2028 med option på 2029 och 2030.
Intern identifierare: 26/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000