Huvudsaklig CPV-kod 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.1.4.
Kort beskrivning
Folktandvården Stockholms län AB har behov av ett (1) ramavtal (Operationell leasing) för utrustning bestående av autoklaver, diskdesinfektorer, rengöringsapparat för vinkelstycken inklusive dentalteknisk service.