2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogstraktor till Parkenheten
Beskrivning: Sölvesborgs kommun ska upphandla en skogstraktor till parkenheten
Intern identifierare: 24/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav