See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av fast biobränsle
Beskrivning: Affärsverken upphandlar ramavtal för Transport av fast biobränsle.
Intern identifierare: 2024/107 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000