597604-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Byggledare mark och anläggning delprojekt 3 Nolby dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare mark och anläggning delprojekt 3 Nolby dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
BeskrivningAvseende byggledare mark och anläggning delprojekt 3 Dubbelspår Dingersjö-Sundsvall Ostkustbanan delen Dingersjö-Kubikenborg Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Intern identifierareKOM-421167
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggledare mark och anläggning delprojekt 3 Nolby dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg