2. Förfarande
Förfarande
Titel: Motorfordonsförsäkring Mjölby kommun 2025-01-01--2027-12-31
Beskrivning: Upphandling av motorfordonsförsäkring för Mjölby kommun avseende perioden 2025-01-01--2027-12-31 + 1 + 1 optionsår.
Intern identifierare: 24/12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000