2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av stationär sopsugsanläggning
Beskrivning: Uppdraget avser ett helhetsuppdrag av drift, underhåll och service samt felavhjälpning och reparationer för en befintlig stationär sopsugsanläggning på Granängsringen, Tyresö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98332:Lot:1