Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plockanalys
Referensnummer: UH2021-30
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79723000 Avfallsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Plockanalys för utvärdering av avfallsplan samt möjlighet till avrop av övriga plockanalyser.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 100 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79723000 Avfallsanalys, 90500000 Avfallstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen