597795-2024 - Resultat
Sverige – Tolktjänster – Tolkförmedlingstjänster 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTolkförmedlingstjänster 2024
BeskrivningTolkförmedlingstjänster
Intern identifierareSF 2023/461
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTolkförmedlingstjänster 2024