59783-2023 - ResultatSverige-Kävlinge: Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beställningscentral 2022
Referensnummer: 22/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Kävlinge kommun har behov av Beställningscentral.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48311100 Dokumenthanteringssystem, 48332000 Programvara för schemaläggning, 48445000 Programvara för kundhantering, 63712000 Kringtjänster för vägtransporter, 72212445 Programvaruutvecklingstjänster för kundhantering, 72212451 Programvaruutvecklingstjänster för affärsresursplanering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Beställningscentral.