2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Mejeriprodukter
Beskrivning: Filipstads och Storfors kommuner välkomnar till anbudsgivning avseende upphandling av mejeriprodukter. Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av mejeriprodukter för Filipstads och Storfors kommuners verksamheter. Vi emotser ert anbud med intresse!
Intern identifierare: 24-1010-1518-1040-145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000