2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distribution av oadresserad samhällsinformation
Beskrivning: Denna upphandling avser distribution inklusive utdelning av oadresserad samhällsinformation till hushållen i Stockholms län. Tjänsterna gäller främst distribution av tidningen 1177, Region Stockholms informationstidning till invånarna i länet. Tidningen utkommer regelbundet med fyra nummer årligen.
Intern identifierare: HSN 2024-0405
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64100000 Post- och budtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000