598012-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – LCMS-system
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLCMS-system
BeskrivningRegion Västernorrland inbjuder härmed till anbudsgivning för upphandling av ett LCMS-system till Laboratoriemedicin, Sundsvalls sjukhus.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102234:Lot:1