2. Förfarande
Förfarande
Titel: Engångsartiklar inom kost och servering
Beskrivning: Engångsartiklar inom kost och servering.
Intern identifierare: KS2025/0409
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 33764000 Pappersservetter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000