598123-2024 - Resultat
Sverige – Skrotning av fordon – Uppställning av fordon, containers och båtar samt skrotning av fordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUppställning av fordon, containers och båtar samt skrotning av fordon
BeskrivningUppställning av fordon, containers och båtar samt skrotning av fordon
Intern identifierareSK2023-0523
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50190000 Skrotning av fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUppställning av fordon, containers och båtar samt skrotning av fordon