598170-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Riskhanteringsfunktion
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRiskhanteringsfunktion
BeskrivningRiskhanteringsfunktion för Försäkrings AB Göta Lejon och S:t Eriks Försäkrings AB.
Intern identifierare0134/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del