598222-2019 - ResultatSverige-Gävle: Teknisk besiktning och provning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter - Entreprenadbesiktning
Referensnummer: RS 2019/946
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71356100 Tekniska kontroller, 71631000 Teknisk besiktning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen