598245-2022 - ÄndringSverige-Tranemo: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stationära och mobila trygghetslarm, trygghetskameror och larmmottagning, - ordinärt boende
Referensnummer: UPH/2021:53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av stationära och mobila trygghetslarm, trygghetskameror och larmmottagning till ordinärt boende.