598290-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks- och trädgårdsprodukter – Gödning, gräsfrö, linjemålningsfärg (till gräs)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGödning, gräsfrö, linjemålningsfärg (till gräs)
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare2025-28
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 03110000 Grödor, trädgårdshandels- och trädgårdsprodukter, 03111000 Frön, 14310000 Gödningsmineraler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000