2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss-Bencement
Beskrivning: Extern remiss Bencement
Intern identifierare: 2024-O001959
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar