59835-2018 - ResultatSverige-Karlskrona: Mobiltelefoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner, tillbehör och tjänster
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Karlskrona
Nuts-kod SE221 Blekinge län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Upphandlingen omfattar mobiltelefoner, tillbehör och tjänster avseende konfigurering, leverans, uppföljning, utveckling och logistik.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
32250000 Mobiltelefoner, 64212000 Mobiltelefontjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.