598364-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kylskåp och frysar – Kylar och frysar för Region Skåne
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKylar och frysar för Region Skåne
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare2025-O002198
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000