2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multiplex-FL assay instrument
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av ett styck Mulitplex-FL assay instrument och ytterligare ett styck Mulitplex-FL assay instrument på option. Avtalet omfattar leverans, dokumentation, utbildning, support, service, samt tillbehör och reservdelar.
Intern identifierare: 2026-O000552
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000