598467-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fasadarbeten – Fasadarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFasadarbeten
BeskrivningFasadarbeten
Intern identifierareSB 2024/747
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45443000 Fasadarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFasadarbeten