Upphandling av en entreprenad för leverans, installation, deltagande i projektering, idrifttagning med mera av två lika stora värmepumpar (sammanlagd effekt på ca 10 MW) i Henriksdals reningsverk.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42511110 Värmepumpar, 42533000 Delar till värmepumpar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen