2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av linjemaskin
Beskrivning: Västervik Miljö & Energi AB har behov av att köpa en ny linjemaskin/traktorgrävare för användning vid arbete på elnätet.
Intern identifierare: U-032-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Ytterligare klassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner, 42000000 Industrimaskiner, 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000