Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
Ytterligare klassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71632000 Teknisk provning, 71632100 Ventilkontroll
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde