2. Förfarande
Förfarande
Titel: VS-arbeten
Beskrivning: Ramavtal avseende VS-arbeten och Relining i form av ny-, om- och tillbyggnad, reparation samt underhåll inom Västerås stads fastighetsbestånd.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: VS
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103098:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Relining
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103098:Lot:2