2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matavfallspåsar och behållare för avfallshantering
Beskrivning: Region Gotland upphandlar matavfallspåsar i papper samt behållare för avfallshantering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98243:Lot:1