598859-2025 - Resultat
Sverige – Utrustning för polymeraskedjereaktion i realtid (PCR) – Upphandling av Realtids-PCR instrument
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Realtids-PCR instrument
Beskrivningrealtids-PCR instrument
Intern identifierareRS 2025-00660
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38951000 Utrustning för polymeraskedjereaktion i realtid (PCR)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000