See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Redundant Samband
Beskrivning: Redundant samband för Helsingborg stad.
Intern identifierare: 680/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32344260 Radioutrustning och multiplexerad utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Redundant Samband