599059-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Byggledare mark och anläggning delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare mark och anläggning delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
Beskrivning: Byggledare mark och anläggning för delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
Intern identifierare: KOM-421202
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledare mark och anläggning delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg