599197-2023 - ÄndringSverige-Munkedal: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare
Referensnummer: KS 2023-138
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för skrivare med FollowMe-lösning för kommunerna Sotenäs, Munkedal och Lysekil.
Upphandlingsförfarande
Öppet förfarande enligt lagen (2016:1145) om offentlig upphandling med förändringar och tillägg.
Ersättning i samband med anbudsräkning lämnas inte.