See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: SPECT/CT - system
Beskrivning: upphandling avseende en SPECT/CT som en helhetslösning (SPECT/CT-system)
Intern identifierare: K 2023-3614
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: ADM
Huvudklassificering (cpv): 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: SPECT/CT
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivare
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: PRIS