599286-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall – Konsult; dagvattenutredningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult; dagvattenutredningar
BeskrivningSe upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareKS 2024/7154 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt