599325-2020 - Frivillig förhandsinsynSverige-Svalöv: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Support och underhåll av Procapita Education
Referensnummer: 000561-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar support, underhåll, inkludering av hela sektor utbildning och vidareutveckling av Procapita Education med tillhörande system till Svalövs kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48000000 Programvara och informationssystem, 72267100 Underhåll av IT-programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen