2. Förfarande
Förfarande
Titel: Industrimaskiner för utbildningsprojekt
Beskrivning: Industrimaskiner för utbildningsprojekt
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000