599582-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstverk – Konstnärlig gestaltning Uppsala spårvagnsdepå
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonstnärlig gestaltning Uppsala spårvagnsdepå
BeskrivningKonstnärliga gestaltningsuppdrag vid Uppsala spårvagnsdepå
Intern identifierareUPPH2024-00321
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92311000 Konstverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000