2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk service på storköksmaskiner länsupphandling 2024
Beskrivning: Ramavtal på teknisk service på storköksmaskiner (undantaget kyla/frys och värmepumpar) för leverans till de upphandlande myndigheterna.
Intern identifierare: Ks 555/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del